KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 8347414
nr 834 7414
Skulptur
Kvinna, på sockel, höjd: 33 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 juni 2013
kl 19:20:06
17/6 14:56:57
100 kr
17/6 19:05:29